DLA KOBIET

Czapki handmade

Wyświetlono wyrobów

Lucky hat to przede wszystkim miłość do czapek i ciepła, aktywności na świeżym powietrzu i niepowtarzalnego stylu. Zimą podczas mrozów to zdrowie jest na pierwszym miejscu więc nasze głowy też trzeba otulić w luksusowo miękkie czapki.

Dlatego najwyższa pora zaopatrzyć się wczapki z wełny!

Czapka damska z pomponem lub bez, którą wolisz. Stawiam na wygodę i funkcjonalność, dbam o każdy szczegół moich produktów. Gwarantują poczucie komfortu, są w 100% naturalnemu składowi, wełna posiada świetne właściwości termoregulacyjne i jest świetnym izolatorem ciepła. Zapewnią poczucie przytulności, skóra głowy oddycha, nie poci się i nie przegrzewa, a jednocześnie jest utrzymywana w odpowiedniej temperaturze.

Wszystkie nasze ubiory; czapki beanie, czapki z pomponem, czapki szydełkowe czy robione na drutach, czapki bawełniane czy wełniane, z podwinieńciem czy bez są produkowane ręcznie, lokalnie - z czułością i miłością. Każdy kawałek jest wyjątkowy i płynie prosto z pasji. Realizujemy zamówienia indywidualne wiec jeśli masz pomysł na czapkę i jej zestawienie kolorystyczne napisz do nas! Do każdej czapy możemy zrobić także komin. Wszystko robimy w 100% ręcznie. Każdą rzecz dostosowujemy do potrzeb klienta - rozmiar, kolor, wzór czapek, wielkość pompona ...